Cíle by měly vypadat dobře ze všech úhlů.
Praktičnost a svěží vzhled nejlépe vystihují nový Hyundai i10. Oblé, elegantně střižené tvary karoserie jsou v harmonické rovnováze s ostrými liniemi, které dodávají vozu poutavý a dynamický vzhled. Je to velké malé auto, na které je krásný pohled - každý den.
Zvolte barvu karoserie
Zvolte barvu střechy
Buďte mezi prvními, kdo ji získá!
PŘEDOBJEDNEJTE SI NOVOU i10 V EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÉ NABÍDCE. ROZHODNĚTE SE MEZI PRVNÍMI* A ZÍSKEJTE NAVÍC K PRÉMII 40 000 Kč A ATRAKTIVNÍM BENEFITŮM VČETNĚ SADY ZIMNÍCH KOL NÁSLEDUJÍCÍ VÝHODY:
* Už 100 lidí si nadělilo pod stromeček nový Hyundai i10. Limitovaná nabídka je proto platná i pro dalších 100 zákazníků nejdéle však do 18.1. 2020.
Nová i10 disponuje jedinečnou komfortní a bezpečnostní výbavou na úrovni vozů z vyšších tříd. Ve standardní výbavě modelu i10 Start nechybí:
 • Tempomat
 • Systém varování před čelní srážkou FCW a autonomního nouzového brzdění FCA
 • Aktivní asistent pro jízdu v pruzích LKA a varování před neúmyslným opuštěním pruhu LDW
 • Automatické přepínání dálkových světel HBA
 • Automatické tísňové volání eCall a další
Zvolte si výbavu Classic vč. klimatizace a získejte:
Paket Club v hodnotě 10 000 Kč zcela zdarma nebo paket Go se zvýhodněním 50 %.
Paket Club
 • Rádio s RDS, MP3, USB & iPod
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a alarm
 • 2 sklopné klíče
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka
 • Dojezdová rezerva
Cena

10 000 Kč ZDARMA

Paket Go
 • Všechny položky paketu Club a navíc:
 • Kůží potažený volant a hlavice řadicí páky
 • Bluetooth handsfree
Cena

20 000 Kč 10 000 Kč

Zvolte si výbavu Smart zahrnující audiosystém Display Audio s 8“ dotykovým displejem, podporou Android Auto/Apple CarPlay, zadní parkovací kamerou atd. a získejte 15“ kola z lehké slitiny v hodnotě 10 000 Kč zcela ZDARMA.
15“ kola z lehké slitiny
 • Pneu 185/65 R15
Cena

10 000 Kč ZDARMA

Pokud po dodání vozu k autorizovanému prodejci a jeho prohlídce nebudete z nějakého důvodu s vozem spokojeni, můžete od předobjednávky odstoupit. Případná záloha Vám bude vrácena v plné výši bez jakýchkoliv storno poplatků.

Zaujme na první pohled.

Výrazná kaskádovitá mřížka chladiče obsahuje i dvě kruhová světla denního svícení, která díky svému vyvýšenému umístění zlepšují viditelnost vozu a svým tvarem kontrastují s ostře střiženými liniemi hlavních světlometů.

Dospělý vzhled z každého úhlu.

Přepracovaný široký zadní nárazník naznačuje vynikající vnitřní prostor, který na Vás čeká v interiéru. Zadní parkovací kamera je chytře integrovaná do madla víka zavazadlového prostoru, zatímco zadní LED sdružené svítilny (výbava na přání) zvyšují působivost celku.

Úžasné detaily od shora až dolů.

Výrazný postoj, který rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Charakteristický C sloupek ve tvaru písmene X s plaketou i10 zvýrazňuje vzhled vozu, který ještě dále umocňuje elegantní odlišné lakování střechy.

Vysoký standard – včetně kol.

Energický a moderní vzhled kompaktního hatchbacku lze dále vylepšit nově navrženými 15" nebo 16" disky z lehké slitiny (na přání). V základním provedení najdete 14" ocelová kola s velkoplošnými kryty.
Podívejte se, jak vám bude slušet
Navíc získáte všechny atraktivní benefity Hyundai!
Níké splátky s nulovým navýšením Nízké splátky
s nulovým navýšením
Nejvýhodnější hyundai pojištění Nejvýhodnější
hyundai pojištění
Sada zimních kol zdarma Sada zimních
kol zdarma
Slevová tankovací karta na 5 let Slevová tankovací
karta na 5 let
Chtěj víc!
Registrujte se k odběru novinek o naší nové i10, získejte vždy více.

Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ beru na vědomí, že společnost Hyundai Motor Czech s.r.o. a prodejce/opravce dle mého výběru města bude zpracovávat mé osobní údaje, a to pro účely nabízení obchodu a služeb. Bližší informace o zpracování mých osobních údajů jsou dostupné v Zásadách zpracování osobních údajů a pravidlech využívání cookies.

Údaje označené * jsou povinné