Šest aut Hyundai

Hyundai Promise.

Vlastníci se mění, kvalita nikoliv.
Najděte si svůj ideální ojetý vůz. Váš stávající vezmeme protiúčtem, zatímco budete využívat nadstandardní záruky Hyundai Promise v délce trvání až pěti let, včetně asistenční služby.

Vyhledat vůz

Program prověřených ojetých vozů.
Spokojenost zákazníka je hlavním cílem programu prověřených ojetých vozů Hyundai. Právě proto si zákazník svůj ojetý vůz může užívat v klidu, s důvěrou a maximální jistotou.
Smajlík

Jistota.

Prověřené ojeté vozy z programu Hyundai jsou k dispozici s rozšířenou zárukou a asistenční službou, a to už od okamžiku, kdy se zákazník po absolvování zkušební jízdy rozhodne pro koupi vybraného vozu. Navíc si jej díky flexibilnímu financování může pořídit s využitím stejných finančních produktů, jako při pořizování vozu nového.

Ozubené kolo

Efektivita.

Na našem webu si svůj vysněný vůz najdete snadno a rychle. V případě dotazu jsou k dispozici přehledné nejčastěji kladené otázky, a pokud svou odpověď nenaleznete lze, je možné přímo oslovit prodejce Hyundai ve vašem okolí. To platí i pro jakékoliv otázky týkající se odkupu vašeho stávajícího vozu, nebo možnosti financování.

Štít

Spolehlivost.

Můžete se spolehnout na to, že váš vůz bude pečlivě zkontrolován a připraven spolu s kompletní servisní historií, certifikátem vystaveným továrně školeným technikem a zárukou Hyundai.

Technik kontrolující vůz Muž a žena v autě
Hyundai Promise.
Program nákupu a prodeje ojetých vozů navržený dle potřeb a očekávání samotných zákazníků. Program Hyundai Promise znamená spolehlivost, efektivitu a maximální jistotu.
Vůz a štít

Záruka s asistenční službou.

Maximální jistota díky stejné záruce jako u nového vozu, s dobou trvání až pět let. To včetně asistenční služby 24/7.

Blesk

Podpora a poradenství pro vozy s alternativními pohony.

Vozy s elektrifikovaným nebo plně elektrickým pohonem mohou být zdrojem mnoha otázek. S programem prověřených ojetých vozů Hyundai Promise má zákazník odpovědi na všechny z nich, ať už ohledně dobíjení nebo samotného provozu.

Lupa

Prodloužená zkušební jízda.

Spokojenost zákazníka při pořizování ojetého vozu z Programu Hyundai Promise je pro nás klíčová. Proto nabízíme možnost prodloužené zkušební jízdy a poskytnutí všech informací v plném rozsahu tak, abyste se mohli správně rozhodnout.

Žárovka a hotovost

Flexibilní financování.

K financování nákupu ojetého vozu mohou zákazníci využít tyto finanční produkty:

  • klasický úvěr
  • úvěr s flexibilní poslední splátkou
  • pronájem vozu

Podané ruce

Garantovaný protiúčet.

Při nákupu ojetého vozu v rámci programu Hyundai Promise garantujeme možnost odkupu vašeho stávajícího vozu na protiúčet. Jeho cena bude stanovena dle aktuální zůstatkové hodnoty.

Auto na dlani

Kontrola historie a stavu vozu.

Pro Váš klid je součástí programu prověřených ojetých vozů Hyundai Promise úplné ověření historie vozu, nájezdu kilometrů a technického stavu. Vše je potvrzeno certifikátem, využívajícím stobodovou stupnici pro vyhodnocení celkového stavu vozu. Certifikát je vystaven ověřeným technikem Hyundai.

Zvonek

Dodání do 7 dnů.

Jako zákazník programu Hyundai Promise můžete očekávat dodání Vašeho auta do sedmi dnů od nákupu.

Šipky v kruhu

Servisní balíček na uvítanou.

Máte záruku, že ať už navštívíte kteréhokoliv našeho prodejce osobně či online, vždy dostanete speciální nabídku.

Kontaktujte svého prodejce Vyhledat vůz

* Program ojetých vozů Hyundai Promise je k dispozici pouze u vybraných prodejců.

* Program ojetých vozů Hyundai Promise se vztahuje pouze na vozy do stáří 5 let.

Vůz Hyundai, jedoucí mezi stíny Žena, kontrolující svůj telefon
Benefity programu Hyundai Promise pro zákazníky ekologických vozů.
Součástí programu prověřených ojetých vozů Hyundai Promise budou specifické zákaznické benefity vztažené k ekologickým modelům vozů Hyundai. To bude znamenat další konkurenční výhodu na trhu ojetých aut.
Dva muži, dívající se na obrazovku

Podpora a poradenství pro vozidla s alternativními pohony.

Nové modely s elektrifikovaným nebo plně elektrickým pohonem mohou přinášet spoustu otázek. Naši dealeři jsou zkušenými odborníky, kteří vám na všechny z nich poskytnou odpovědi či řešení.

Motor ekologického auta

Kontrola stavu akumulátoru.

Každý ekologický vůz z programu prověřených ojetých vozů Hyundai Promise je vybaven protokolem o technickém stavu svých trakčních akumulátorů. U všech ekologických modelů Hyundai je na ně poskytována osmiletá záruka.

Ekologické auto v nabíjecí stanici

Přístup k nabíjecím stanicím Hyundai.

Zákazníci programu Hyundai Promise mají během svých návštěv dealerství k dispozici nabíjecí stanice. Pro bližší informace o možnostech nabíjení však vždy kontaktujte svého prodejce.

Palubní deska

Dobití trakčního akumulátoru zdarma v rámci servisní údržby.

Každý zákazník může očekávat, že po servisní údržbě bude jeho elektromobil dobitý na stejnou či vyšší úroveň. Obavy z vybitého vozu nejsou potřeba.

Auto, jedoucí podél stromů

Asistence zdarma v případě selhání dojezdu.

V průběhu doby poskytování asistenční služby může každý zákazník využít i asistenci zdarma v případě selhání dojezdu. Po uplynutí doby pro zdarma poskytované služby je možné je využít v placené formě.

3 auta s mužem, stojícím u bílého auta

Řešení pronájmu vozů.

Zákazníci budou informováni o možnosti pronájmu vozů v případě, že pronájem je součástí balíčku benefitů.

Upozornění:
Nabídky v rámci programu ojetých vozů Hyundai Promise se mohou měnit v závislosti na lokalitě.
Podívejte se na aktuální nabídku našich elektromobilů.
Hybridní a elektrické vozy budoucnosti.

Kona Electric

Kona Hybrid

IONIQ Electric

IONIQ Hybrid

IONIQ Plug-In